Dji Ronin 2

Dji Ronin 2

Profesionálny stabilizátor kamier ako RED, ARRI, URSA a iné. Nosnosť do 13 KG. Stabilizátor dodávame s kufrom a  rôzne napájacie káble pre profesionálne kamery. DJI Ronin 2 sa dá objednať spolu s kamerovým žeriavom kde je zvýhodnená cena.

X JIB Camera Crane

X JIB Camera Crane

Profesionálny kamerový žeriav pre zaťaženie až do 15kg ! Tento teleskopický žeriav sa ľahko presśuva na kolieskovom podvozku a jeho veľkou výhodou je výsuvné  rameno ktoré možete používať od 1,5m až po 7m. Umožnuje krásne dynamické zábery s efektom slidera v jednom. Ku kamerovému žeriavu je potrebne používať troj osé stabilizátory ako napríklad DJI Ronin 2, Ronin L, Ronin MX, Ronin M.

NOVINKA RED KOMODO

Dji Ronin 2

Nová kompaktná kamera RED KOMODO ponúka nový snímač (6K Super 35; globálna uzávierka 6K rozlíšení a 2K 120 fps) Kamera je dostupná aj so setom ZEISS objektívov. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

 

CAMERA CAR BMW X3

CAMERA CAR X3

Ponúkame na prenájom CAMERA CAR – auto je dodávané s kamerovou konštrukciou so stabilizovaným ramenom + Ronin 2. Ide o BMW x3 4×4 186PS. O dotaz a viac informácií Nás prosím kontaktujte mailom alebo  telefonicky.

 

Kamerová Lanovka SpeedLine

Kamerová Lanovka SpeedLine

Kamerová lanovka ktorá je určena pre stabilizátori DJI Ronin 2, Ronin L, Ronin MX, Ronin M. Lanovka je dodávana spolu s ovládačom plus kotviaci úchop a samotné lano.

Black Magic 6K

Black Magic 6K

Veľmi obľúbená kamera na komerčnom trhu. Kamera EF bajonetom je určená pre veľkú škálu canon objektívov  s AF a MF clonou. Black Magic dokáže natáčať RAW materiál v rozlišení 6144 x 3456. Kamera je dodávana 2Xbatéria plus nabíjačka.

 

Pdmovie Follow Focus

Pdmovie Follow Focus

Veĺmi jednoduchá obsluha tohto profi focus zariadenia. Možnosť namotnovať aj ovládanie palcom vhodné na troj osé stabilizátori.

Objektívy Zeiss Zf.2

Objektívy Zeiss Zf.2

Tieto foto bojektívy veľmi populárne aj na filmovú tvorbu sa dodávaju spolu s redukčným krúžkom na Canon bajonet. Manuálne objektívy s Nikon bajonetom charaktreistické svojou krebou ponúkajú vyšši štandart zachytávania dokonlých snímkov. Dodávaju sa v ohnisku 18, 21, 35, 85mm.

Canon 70-200 f2,8

Canon 70-200 f2,8

Jeden z najkvalitnejších teleskopických transfokačných objektívov v rade EF, Canon EF 70-200 f/2.8L, je porovnateľný s objektívom s jednou ohniskovou vzdialenosťou.

Sigma art 18-35 f1,8 Canon Mount

Sigma art 18-35 f1,8 Canon Mount

Sigma 18-35mm f/1.8 DC HSM A je celosvetovo prvým širokouhlým štandardným transfokačným objektívom, ktorý disponuje unikátnou svetelnosťou f/1.8 v celom rozsahu ohniskových vzdialeností.

Laowa 7,5mm pre MFT f2

Laowa 7,5mm pre MFT f2

Objektív Laowa 7,5 mm f/2 je kompaktný a dobre zostrojený objektív, ktorý dodáva vynikajúcu kvalitu obrazu.

DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro

Dron – 4K kamera, dosah prenosu 8 km, doba prevádzky 31 min, max. rýchlosť 72 km/h, GPS, skladanie, detekcia prekážok, stabilizácia obrazu, autonómny let a sledovanie objektov, 8GB vnútorná pamäť. K dronu je možnosť aj doobjednania licencovaného pilota.

RC Cinema Car

RC Cinema Car

Toto RC autíčko je konštruované pre stabilizátori DJI. Pre podrobnejšie ifno prosím kontaktovať mailom alebo telefonicky.

NOVINKA  DJI Ronin RS 2

DJI Ronin RS 2

Ronin-RS 2, stabilizátor na ľahšie  kamerové set-upy s nosnosťou 4,5 kg, podpora 360 stupňového Rollu. Možnosť dodania aj elektronického úchytu pre RC car, Lanovku a iné. Ronin RS 2 je možné prenajať aj v kombo verzii.